tas-firin-pide-firini-ustasi
4 Nisan 2016,
 0

Pide Fırını Ustasın’dan Fırın Yapımı

Pide fırını bildiğiniz diğer fırınlardan farkı taş fırın sistemi ile yapılmasıdır. Pide fırını elektrikli veya doğalgazlıda yapılabilmekte fakat en lezzetli kullanımı taş fırından yapılamktadır.Pide fırını yaptırmak istiyorsanız bizi arayın gelip yerinizi görelim sonrada size en uygun olan fırını yapalım fırın yapmak bizim işimiz pideleri yapmak sizin işiniz. Eğer lezzetli pideler yapmak istiyorsanız pide fırın ustası Mustafa ustaya danışın o sizin için en iyi fırını yapacağından şüpeniz olmasın. Mustafa usta yernizi gördükten sonra size pide fırını fiyatları için olması gereken ölçüler hakkında bilgi vericektir. Bu doğrultuda sizin için en uygun pide fırını yapımı‘na başlayıp en kısa sürede faliyete geçirecek fırını sıstıp testlerini yaptıktan sonra size teslim edicektir.

tas-firin-ustasi

tas-firin-ustasi

“Günümüzde pide fırınları‘nın en lezzetlisi iyi bir ustanın elinden çıkmış pide fırınından geçer ve iyi bir pide ustası’nın hamurundan çıkar.”

pide-firinyapimi

pide-firinyapimi

Tırnaklı pide, lavaş pide, kıymalı pide, kuşbaşılı pide, kaşarlı pide, kaşarlı yumurtalı pide, pide fırını imalatı,  pide fırını ustası, pide fırını yapımı  için bizi arayın.

Taşa fırın yapımı ve Taş fırın ustası hangi bölgelerde işlem yapıyor ( taş fırın ustası) sayfasından bakınız.

Comments are closed.